Pieczątki

Meble biurowe, urządzenia do biura, pieczątki białystok, przybory do pisania i wiele, wiele innych produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach znajdziecie Państwo w ofercie internetowego sklepu biurowe24.com. Pełna oferta została zaprezentowana na niniejszej stronie, jednak jeśli interesuje Was jakiś produkt, którego nie możecie znaleźć w asortymencie, skontaktujcie się z nami. Postaramy się go dla Was sprowadzić.

Pieczątki firmowe i imienne

Specjalizujemy się w produkcji pieczątek firmowych i imiennych. Jesteśmy w stanie wykonać pieczątki zgodnie z indywidualnymi wskazaniami swoich klientów w bardzo krótkim terminie. Cechuje nas rzetelność, dlatego udało nam się zdobyć zaufanie i lojalność bardzo wielu klientów. Ponadto oferujemy korzystne warunki cenowe a przy większych zamówieniach przewidujemy dodatkowe rabaty i upusty. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu, gdyż regularnie przygotowujemy wyjątkowo atrakcyjne promocje. Z nami warto współpracować !

 

Każda wykonywana przez nas w Białymstoku pieczątka powstaje na bazie opraw firmy Wagraf lub COLOP z płytką tekstową wykonaną z wysokiej jakości bezzapachowej gumy, wypalonej wiązką światła laserowego. Podane niżej ceny dotyczą samych opraw.

Prosimy o składanie zamówień na adres e-mail :

artykuly@biurowe24.com

Autor: AgX