Aktualności

 

W dniach 23-27.10.2012 braliśmy udział w targach ORGATEC „Nowoczesne biura i obiekty” w Kolonii (Niemcy). Jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza wystawiennicza na świecie w branży mebli dla biur oraz obiektów użyteczności publicznej. Stoiska ekspozycyjne wystawiły 622 firmy z 35 krajów, liczba odwiedzających przekroczyła 50.000 gości ze 123 krajów.

Prezentowaliśmy ofertę mebli biurowych jako jedna z 3 polskich firm na targach. Nasze meble cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli wielu krajów; nawiązaliśmy kontakty m.in. z handlowcami z Brazylii, Australii, Kataru, Angoli czy Indii. Bardzo obiecujące były rozmowy z potencjalnymi odbiorcami naszych mebli w krajach Unii Europejskiej (głównie z Niemiec, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii) oraz Rosji.

Targi potwierdziły, że polskie meble cieszą się niezmiennie uznaniem za granicą. Jesteśmy czwartym eksporterem mebli na świecie a w Unii Europejskiej nasz kraj zajmuje 3 miejsce.

 

 

 

 

W dniach 16-22.01.2012 r. braliśmy udział w międzynarodowych targach mebli IMM Cologne (Niemcy). Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez tej branży na świecie. Zaprezentowaliśmy tam nasz najnowszy zestaw mebli gabinetowych Premium-01.

Odwiedzający nasze stoisko, zarówno przedstawiciele firm z branży mebli biurowych jak i osoby zainteresowane zakupem mebli dla siebie, wysoko oceniali design i jakość wykonania eksponowanych przez nas mebli. Interesowała ich dostępność naszej oferty na rynku niemieckim. Gościliśmy na stoisku także handlowców zainteresowanych dystrybucją naszych mebli w Belgii, Francji, Holandii, Anglii, Finlandii, Serbii, Mołdawii, Ukrainy i Rosji.

Zainteresowanie naszą ofertą na targach w Kolonii spowodowało, że zdecydowaliśmy wrócić tu jesienią tego roku z następną ekspozycją biorąc udział w targach mebli biurowych ORGATEC 2012.